12 Şubat 2013 #1628011

Ttnet Bitmeyen Bağlantı Kopmaları ve Hız Sorunu!

Ttnet müşteri temsilcileriyle binlerce kez bağlantı problemleri hakkında görüşmelerim neticesinde herhangi bir sonuç alamadım. Üyeliğim eylül 2013'de sona eriyor ve sanırım o zamana kadar paranla rezil olma müşteri politikasını sürdürmeye kararlı Ttnet.


Diğer şirketler daha iyi hizmet ve daha çok müşteri politikası güderken, kampanya adı altında imzalatılan bir imza sonunda iki yıl boyunca sinir, sıkıntı, stres. Dahası boşa giden bir sürü para.


Bağlantı hızım 0. 23 download , 0. 19 upload. Faturam ise yalın net ile birlikte 81 tl. Hak, hukuk bunun neresinde Eylül 2011'den beri.


Bari son faturadan nete bağlanamama! İndirimi isteyeyim sevgili servis sağlayamayan servis sağlayıcıdan.

Hamit 69 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Şubat 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Şubat 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön