17 Nisan 2014

TTNET Bitmek Bilmeyen İnternet Sorunu

Sorunumuz 7 ay önceye taahhüt imzalamadan önceye dayanıyor. Taahhüt imzalarken bu sorun olmayacak dediler imzaladık arada sırada tekrarlıyordu ama önemsemiyordum fakat 1 aydır İnternet'i kullanamıyorum 5 saat İnternet varsa 2 gün yok.


1 aydır böyle devam ediyor. Müşteri hizmetlerni arıyorum alt yapı sorunu. Buradan şikayet ediyorum arıyorlar bir Tedaş bir binanın kabloları artık bahane ürettiklerini düşünmeye başladım. 1 aydır çözülemeyen bir sorun.


Dün tekrarlarsa arayın gerekli not düşüldü denmişti bugün yine internet yok aradım alt yapı sorunu diyor bana not düşmüşlerdi dedim not yok. Sorun çözülmüyor bunu anladık bari taahhüt bozma ücretini almadan kendinizden kaynaklandığı için iptal edin.

Songül 36 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Nisan 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Nisan 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön