03 Şubat 2014 #2271959

TTNET Biten Sözleşmeye Fatura Çıkardı!

TTNET ile sözleşmem bittiği halde kullanmadığım 6 aya fatura çıkarttı. Ödenmemiş bir fatura yerine faizli 7 fatura ödemek zorunda kaldım. Buna rağmen yeni bir sözleşme yaptım bu seferde sözleşmeye uymadı. Bizlere bu konuda yardımcı olacak bir kuruluş yok mu? Bunlara kim dur diyecek?

Ayhan 50 Okunma

Cevaplar

 • Ayhan13 Aralık 2014

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. ......... başka bir şey yapmadılar.,hep aynı mesaj...,

 • Ayhan13 Aralık 2014

  hep aynı boş laflar..,

 • Ayhan06 Şubat 2014

  yazıklar olsun diyorum..,

 • Türk Telekom Temsilcisi03 Şubat 2014

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi03 Şubat 2014

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön