17 Ekim 2014

TTNET Birlikteliğimizin 6.Yılı Diye Geçilen Dalga!

Bugün birlikteliğimizin 6.yılı. Yıllık 12 giriş hakkı olan A. H. L Platin Lounge hediyemizi güle güle kullanın T. C'nızı lounge görevlisine iletmeniz yeterlidir. Mesaj ile güne başladım. Neyse kurumsallaşmış bir firmada bu tarz düşünceler güzeldir. Gel gelelim ki ben sürekli yurt dışına çıkan birisi değilim yurt dışına çıkmayı geçin pasaportum dahi yok.


Bir diğer durum ise bunu kullanabilecek arkadaşlar çok sınırlıdır ve sanırım geneli İstanbul müşterisi çünkü sadece Atatürk Havaalanı'nda kullanabiliyorsunuz. Şimdi TTNET yetkililerine soruyorum TTNET'te 6.yılım pasaportum yok ve aynı zamanda A. H. L çok ama çok uzağım bu hediyeyi beni rencide etmek yada dalga geçmek için mi gönderdiniz?

Burhan 76 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Ekim 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Ekim 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön