12 Eylül 2013 #2006867

TTNET Bıraktığım Arıza Kayıtları Sorun Çözülmeden Kapanıyor!

Yaklaşık bir haftadır İnternet hizmetiyle ilgili sorun yaşıyorum. 3 kez arıza kaydı bıraktım ve arızanın çözümü konusunda herhangi bir gelişme olmadan ve hiçbir bilgi verilmeden kayıtlar kapatıldı.


Halbuki sorun olduğu gibi duruyor (0.60mbit/s kadar yavaş ve sürekli kopan bir bağlantı). Çözüm konusunda ne yapıldı da arıza kayıtlarını kapatıyorsunuz? Telefon hattımda da sorun olduğu için Türk Telekom'a da 3 kez arıza kaydı bıraktım ve o tarafta da durum aynı. Acilen sorunumun çözümü konusunda "gerçek" bir adım atılmasını talep ediyorum.

Hakan 64 Okunma

Cevaplar

  • Hakan14 Eylül 2013

    Defalarca arıza kaydı bırakmama rağmen sorunun çözümü konusunda herhangi bir işlem (uzaktan sıfırlama dışında) yapılmadı ve yeterli bilgi tarafıma verilmedi.

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön