12 Şubat 2014

TTNET Bir Yıllık Sözleşmenin Gereğini Yerine Getirmedi!

İzmirde yalın fibernet limitsiz kampanyasından yararlanarak bir yıllık sözleşme imzaladım, sözleşmede bir yıl boyunca modem fiyatı da dahil sadece 42,70 lira ödeyeceğimi söylediler. Tayin olursam ne olacak diye sordum, TTNET yetkilisi; hiç fark etmez biz ücretsiz nakil işlemlerinizi gerçekleştiririz aynı fiyattan yararlanmaya devam edersiniz dedi ve bende güvenerek sözleşmeyi imzaladım.


Gelin görün ki Gümüşhane ye tayinim çıktı, ve iki aydır 53 TL fatura gönderdiler. Müşteri hizmetleriyle görüştüm, fibernet alt yapımız yok o yüzden başka tarifeye geçtiniz dedi. İki defa mağdur edildim sözleşmenin gereğini yapmadılar hemde daha düşük hiza daha çok fiyat istediler. Bir daha TTNET'e asla güvenmem.

Ahmet 97 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet15 Şubat 2014

    ttnet işine geldiği gibi davrandı. Bulundğum yerde yalın fibernet yok diye(sanki bunun sorumlusu benmişim gibi) daha düşük hızda internete daha fazla para istediler yaptığım görüşmede sözleşmenizde yazıyodu okusaydınız dediler. Aptallık bende sizde değil, sözleşmem bitsin o zaman görüşecez!!!

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön