22 Temmuz 2015

TTNET Bir Türlü Yapılamayan Nakil İşlemi, Kafalarına Göre Yapılan Nakil İptalleri!

Mayıs ayından bu yana TTNET'e nakil işlemleri için çağrı merkezinden ulaşıp gerekli talepleri yapıyorum, sistemleri o kadar kötü ki adresim sistemde görünmediğinden nakil iptal oluyor. Merkezlerine gidiyorum bir de oradan talep yapıyorum bu defa başka bahaneler üretiyorlar. VDSL'den ADSL'e geçmeniz gerek diyorlar onay veriyorum geçelim diyorum hattaki elemanın aklı bir karış havada ADSL'ye geçiş yapmıyor. 3. gün aradığımda VDSL yok ondan yapamıyoruz diyorlar, geçişi yapmıyorlar! En son güya adreste olmadığımdan nakil işlemi tarafıma hiçbir bilgi verilmeden iptal ediliyor ve ben 10 gündür boşu boşuna nakil bekliyorum. TTNET'in bu aymazlığından bıktım usandım!

Kübra 475 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Temmuz 2015

    Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Temmuz 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön