21 Ocak 2014

TTNET Bir Türlü Kapatılmayan İnternet!

Yaklaşık 3 ay önce ev telefonumu başka bir firmaya taşıdım internetimi kapattırdım.Telekoma gidip ıslak imzamı süresi içinde verdim. Fakat bir türlü internetim kapatılmadı ve 2 tane fatura yansıdı. Telekoma itiraz için gittiğimde bana,"biz ıslak imzanızı yolladık ama telefon nakil işlemlerinde ıslak imzalı belgelerin işleminin uzun sürdüğü ve TTNET müşteri hizmetlerinin bunları göremeyeceği bu yüzden internetimi açıp fatura yansıttıklarını,faturaların bir önemi olmadığı, ödememem gerektiği,merkezin ıslak imzamı gördükleri an bütün faturaların iptal edileceğini söylediler. Fakat aylar geçti ne arayan var ne soran. Arıza kaydı da açtılar ama arayan soran yok haftalardır.

Veyis 48 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi31 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön