20 Ekim 2014

TTNET Bir Türlü İnterneti Açmaya Gelmediler

Defalarca aramamıza rağmen bir türlü interneti açmaya gelmediler. Aramaların başında sürekli sizin internet kaydınız yok deyip, daha önceki aramada kayıt yaptırmıştık deyince "Hee varmış kaydınız" diye çok saçma bir tepkiyle karşılaşıyoruz. Buradan her seferinde yeniden kayıt açıldığını yada sistemde bir hata olduğunu mu anlamalıyız? Yani daha kaz kere müşteri hizmetlerini aramamız gerekiyor. TTNET her geçen gün hizmet kalitesini arttıracağına azaltmaya başladı. Önceden başvuru ile aynı gün internet açılırdı. Şimdi tutturmuşlar yasal süre 15 gün diye. Sanki 15.gün beklemek zorundalar açmak için. Son gün mü gelecekler açmaya? Sıkıntımızın bir an önce giderilmesini istiyoruz.

Rabia 96 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Ekim 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Ekim 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön