03 Şubat 2014 #2270927

TTNET Bir Türlü Doğru Bilgi Alamıyorum!

Yaklaşık 4 ay önce kampanyam bitmiş ve 63 lira öderken birden faturalar 80 lira gelmeye başladı. Nasıl bir hizmet anlayışı ise bu konuda hiçbir şekilde bilgilendirilmedim. 01.02.2014 tarihimde yaklaşık akşam yedi civarında müşteri hizmetlerini aradım yaklaşık 7 farklı yere yönlendirildim ve her biri bir kampanya hakkında farklı farklı eksik ya da yanlış bilgilendirme yaptı.


En sonunda aldığım bilgilendirme doğrultusunda kampanyamı değiştirmek için aradım fakat yine yanlış bilgilendirilmişim. Teşekkürler TTNET! Yeterli olmayan her hizmet için! yaptığın bu haksız ücretlendirme için!

Mihriban 50 Okunma

Cevaplar

  • Mihriban11 Şubat 2014

    sorunum hala çözülmedi. beni başka pakete geçireceklerdi fakat onu da beceremediler. ben üyeliğimi iptal ettiriyorum TTnet teşekkürler!!!!!

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön