13 Mayıs 2013 #1793721

Ttnet Bir Türlü Çözülemeyen Hız Ve Kopma Problemi!

Paketimiz adil kullanım miktarını aşmadığımız sürece 8 megabit kotasız paket. 8 megabit zaten hayal oldu 6'ya ulaşsak kendimizi şanslı sayar olduk.


Son 1-2 haftadır defalarca aradık. Bağlantımızın koptuğun söylediğimizde hemen bir "güncelleme" yapıp sorunu çözüyorlar. Bu seferde nasıl oluyorsa saat 00:00 olduğu anda dakikası dakikasına kopuyor. Bu durumu bildirmezsek sabah tekrar geliyor bağlantımız. Bildirirsek hızı 2 (bazen 1) megabite düşürüyorlar. Santral bunu destekliyormuş!
(Sanırım bu kablo çekme/musluk kısma işlemini birçok kullanıcıya yapıyorlar. Çok şikayet gördüm çünkü. )


Şikayetim şu, artık çekmeyin kablomuzu; karşılığını ödediğimiz bağlantımızı normal bir şekilde sağlayın lütfen!

Nurullah 20 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön