27 Ocak 2014 #2258986

TTNET Bir Senedir Kullanmadığım İnternetin Faturası 1375 TL!

1 sene önceden kullanmakta olduğum interneti 3 ay sonra borcunu ödemediğimizden kapanması gerekirken 1 sene boyunca kullanmışım gibi ücrete tâbi tutulmuş ve şuanda bizim hakkımızda hukuki işlem başlatmışlar. Dün müşteri hizmetlerini aradığımda borcunuz 1075 tl, kullanmasanız da fatura kesilmiş ve bu faturayı ödemek zorundasınız dediler. Sonra telefonda hukuki işler bölümüne sevk ettiler bu sefer bu kişi ise 1375 tl borcunuz bulunmakta dedi.


Dün aynı gün içinde borcun 375 tl sini ödemeye gittiğimde TTNET bayisindeki bayan borcunuz 1275 tl dedi. İnsanlar bu kadar kolay yanıltılmamalı. Resmen siz ne derseniz biz ödeyeceğiz, parayı kolay kazanmıyoruz. Biz tekrar internet kullanmak isterken, siz?

Yasin 65 Okunma

Cevaplar

 • Yasin16 Mayıs 2014

  Kimse ne döndü ne bilgilendirme yaptı, ayıptır günahtır.

 • Türk Telekom Temsilcisi31 Ocak 2014

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Yasin29 Ocak 2014

  1375 tl parayı borç harç ödedim. Parayı kolay kazanan insan değiliz ama sizler bu yolla parayı kolay kazanan kişilersiniz. Resmen biz ne kadar fiyat biçersek ödemekte yükümlüsünüz diye hukuki işlem başlattınız. Kimse ne aradı ne de yardımcı oldu. Mağduruyetimin gözünüzde bir değeri olsaydı bana bu parayı ödetmez ve tekrar sizden internet kullanabilmemi sağlardınız. Sizi bu yaptığınızdan ötürü kınıyorum.

 • Türk Telekom Temsilcisi27 Ocak 2014

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön