06 Ağustos 2015

TTNET Bir Haftadır Modem Gönderilmedi!

30.07 tarihinde internet üzerinden abonelik başvurusu yaptım. Bana 2 gün içinde modem ile sözleşme kargolanacağı söylendi. Fakat 1 hafta geçti 444 0 375 numaranızı 10 kere aradım bana kargonun gönderilip gönderilmediğini görmediklerini söylüyorlar. Hattım aktif oldu hala modem yok. Neredeyse fatura kesip göndereceksiniz ama ben internete hala giremedim. Modemi kargolamak bu kadar mı zor? Neden bu işleri bu kadar zorlaştırıyorsunuz? Telefondaki arkadaşlar şikayet kaydı oluşturuyorlar ama ona da dönüş yapmıyor hiç kimse. Araştırılacak deniyor. Neyi araştırıyorsunuz anlamış değilim. Acil dönüş bekliyorum.

Seçkin 61 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Ağustos 2015

    Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Ağustos 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön