19 Nisan 2014

TTNET Bir Haftadır İnternetim Yok

1 haftadır internet sorunu yaşıyorum. Belki 10 kere çağrı merkezlerini aradım. Teknik ekibin gelmesi için arıza kaydı açıyorlar. Tek yapabildikleri bu ama asla teknik ekip gelmiyor. Tam düzelttiler derken şimdi de hiç olmayan internetim geldi ama nasıl? Günde 1.000 kere kopma yaşıyorum. 2 ay sonra kapatacağım. Çalışma sistemleri o kadar kötü ki. Arıyorum çağrı merkezini açan yok. Bilgi veren yok.


Elimde bütün arama kayıtları zaten var. Aynı zamanda dava açmaya da hazırlanıyorum.

Bahar 40 Okunma

Cevaplar

  • Bahar22 Nisan 2014

    Hala internetim yok hala sorunlu.

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Nisan 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Nisan 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön