20 Ocak 2014 #2243532

TTNET Bir Haftadır İnternete Bağlanamıyorum

Yaklaşık bir haftadır internete bağlanamıyorum. TTNET 4440375 nolu telefonu aradığımda altyapı arızası dediler. Bu aramalar sonucu Telekom'dan 555 ** numaralı telefondan aranarak arızanın giderildiğini söylediler. Bende baktığımda arızanın giderilmediğini gördüm sorduğumda allah izin verirse yaparız dediler.


Şimdi bu sözün üzerine ne demem lazımdı soruyorum? Bizim ülkemizde teknik arıza takiplerini de Allah'a havale ediyorlar galiba. En kısa zamanda başka firmaya geçiyorum. Benim de cevabım bu.

Serdar 68 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine Serdar Bey ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön