09 Eylül 2013 #2000289

TTNET Bir Haftadır İnternet Bağlantısı Yok!

TTNET'in uzun süredir müşterisiyim ilk defa beni böyle mağdur etti. 1 eylülden beri İnternet'im yok, eve sinyal gelmiyormuş sistem sorunu tespit edip arıza kaydı oluşturdu ve bana daha o gece yapılacağını söylediler. Bu gün ayın yedisi ve ben her gün müşteri hizmetlerini arayarak öğretmen olduğumu işimin acil olduğunu belirtip mağduriyetimi belirttim her müşteri temsilcisi arızayı güncelleyip aciliyeti eklediklerini söylediler ama sonuç hala İnternet'im yok.


Parasını ödediğim bir hizmeti alamıyorum.En kötüsü de TTNET'in ben ve benim gibi mağdur müşterilerini ciddiye alıp sorunumuzu çözmemesi. Acilen sorunumun çözülmesini talep ediyorum.Çözülmediği taktirde TTNET ve ev telefonunu kapattıracağım.

Özlem 42 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön