10 Eylül 2015
Yorum Yap
#3690273

TTNET Bir Haftadır Çözüm Yok!

03.09.2015 gününden beri internette sürekli kopmalar oluyor. TTNET ile tam 1 haftadır telefonda görüşüyorum, bir kere ekip geldi sorun bizden değil modemden dedi. Dedim modemi siz getirdiniz, parasını alıyorsunuz her ay, biz onunla ilgilenmiyoruz modem firmasını arayın dedi. Modem firmasını aradık ayrıca kendi bilgisayarcımızı çağırdık modemde sorun olmadığını söylediler. İnternetin her koptuğunda modemi kapatıp açıyorduk durum düzeliyordu. Dün gecede birkaç dakika (5-10 bilemiyorum) sonra kendi kendine düzeldiğini keşfettik. TTNET hala beni arayıp çözüm üretecek. Şirket olduğumuz için mailsiz iş yapamıyoruz. İyi ki de acil olarak bildirdik, 1 haftadır çözüm yok. Yeter artık TTNET.

Mert 47 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Eylül 2015

    Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Eylül 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler