14 Şubat 2013

Ttnet Bir Fatura Daha Geldi!

TTNET Mobil müşterisi iken 31/12/2013 tarihinde taahhüt sürem sona erdi. Son ödeme tarihi 29 Aralık 2012 olan bir faturam vardı. Onu gecikmeli olarak 5 Ocak 2013'de 10,75 TL olarak ödedim. Emin olmamakla birlikte 12-13 Ocak gibi bir tarihte BimCell'e geçiş yaptım.

Son ödeme tarihi 25 Ocak olan 12 TL'lık bir fatura daha geldi. Onu da ödedim. Yaklaşık olarak 1 aydan beri BimCell müşterisiyim. Ne var ki son ödeme tarihi 25 Şubat 2013 olan yeni bir faturam daha oldu. Cezai duruma düşmemek için bu faturayı da yatıracağımı belirtmek isterim. Ancak TTNet Mobilden bana yazılı detaylı açıklama ve ücret iadesi yapmasını istiyorum.

Ufuk 250 Okunma

Cevaplar

 • Türk Telekom Temsilcisi17 Şubat 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Ufuk16 Şubat 2013

  Buyurun mailime gelen mesajı: Değerli Müşterimiz, TTNET A.Ş. olarak hizmetlerimizi her alanda daha iyi seviyelere getirmek için çalışmalarımız devam etmektedir. www.sikayetvar.com üzerinden iletmiş olduğunuz talebiniz ile ilgili olarak, 3G Mobil Paketleri TTNET A.Ş. ve Avea iş birliği ile TTNET müşterilerine sunulmaktadır. Abonelik aktivasyonu, abonelik iptali ve faturalandırma süreciniz Avea tarafından gerçekleştirilmektedir. 444 1 500 numaralı Avea Çağrı Merkezi’ni aramanız durumunda size memnuniyetle destek verilecektir. Türkiye’nin iletişim ve eğlence şirketi TTNET’e gösterdiğiniz ilgiye teşekkür eder, düşünce ve önerilerinizi bizimle paylaşmanızdan mutluluk duyarız. Saygılarımızla, TTNET A.Ş.

 • Ufuk15 Şubat 2013

  Bu arada mesaj karakter sayısı yetmediği için ilk şikayette yazamadığım şeyleri de yazayım. Meşhur 444'lü numarayı aradığımda toplam 6 kişi ile görüştüm. Herkes problemi dinleyip en sonunda yetkiliye bağlıyorum diye başından savdı beni. Bence amaçları beni kendilerine küfür ettirip haklıyken haksız duruma düşürmeye çalışmaktı. Bu arada TTNET'in yukarıdaki mesajına istinaden hala aranmadığımı belirtmek isterim. Problem yaşadığım değil de irtibat için verdiğim telefondan aranmayı bekliyorum.

 • Türk Telekom Temsilcisi14 Şubat 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön