28 Mayıs 2013

Ttnet Bir Aydır Oyalıyor!

Ttnet fiber kullanıcısıydım ve yıllardır Türk Telekom müşterisiyim. Evleneceğim için yeni bir eve taşındım. Taşındığım apartmanda fiber altyapı olmadığı için 3 hafta önce adsl kullanmak için dilekçe verdim. Hala ne gelen var ne giden. Çağrı merkezini aradığımda başvurumun sisteme yeni alındığını gördüm.


Yetkili personelle görüştüğümde başkaları 1,5 ay bekledi siz de bekleyin diyorlar. Taahhüdüm olduğundan kurtulamıyorum bu firmadan canıma tak etti. Tüketici hakem heyetine başvurumu yaptım. Bir daha asla bu firmayla çalışmam.

Emre 37 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön