19 Mart 2013 #1693903

Ttnet Bir Aydır İnternetimi Kullanamıyorum!

Yaklaşık bir aydır kullanamadığım internet için irtibata geçtiğim bir yetkili bir ay içersinde arıza kaydı alınmadığı gibi komik bir savunma yapıyor. Gece arıyorum sistemler bozuk denilek ertesi gün tekrar aranmam isteniyor. Aradığımda yetkili, komik bir şekilde internetimin normal hızda çalıştığını söylüyor.


Teknik servisten aranıyorum anlık olarak herşey düzeliyor fakat birkaç saat sonra herşey eskisi gibi! çok güvendiğim Ttnet benim için bitmiştir. Benzer şekilde bir csm şirketi ile yaşadığım sorunlar nedeni ile yaklaşık 10 yıldır bitirdiğim ve hiçbir ürününü kullanmadığım CSM gibi Ttnet'te benim için artık bitmiştir. Ama maalesef sözleşmem gereği bir süre daha kullanmak zorundayım.

Mesut 17 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön