12 Eylül 2013 #2007594

TTNET Bir Aydır Hız ve Kopma Sorunum Çözülmedi!

14 Ağustos 2013 tarihinde Sikayetvar.com, BTK ve TTNET Müşteri hizmetlerine iletmiş olduğum Hız düşüklüğü ve bağlantı kopması problemimle ilgili TTNET müşteri hizmetleri gerekli hassasiyeti göstermiş, fakat bağlı bulunduğum Boyabat Türk Telekom Müdürlüğü defalarca arıza kaydını güncellemiş olmama rağmen herhangi bir çözüm getirmemiştir. Konuyu bilginize bir kez daha sunarım...

Muzaffer 50 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön