28 Mayıs 2015

TTNET Bir Ay Oldu İnternetim Yok!

İstanbul'dan Tekirdağ Çorlu'ya taşındım yaklaşık 1 ay oluyor telefon ve internet hattımı nakil ettirdim, telefonum 2 kere numaram değişerek bağlandı 2 haftadır TTNET'e defalarca kayıt bırakmama rağmen internetim bağlanmadı aradığımda telefon numaram ile kontrol sağladıklarında hat başkasının adına görünüyor.

T.C Kimlik No. İle bakıldığında hat bizde görünüyor. 8 gün önce TTNET beni aradı ve adres bilgilerimi aldı ve 7 gün içerisinde nakil yapılacaktır gecikmeden dolayı özür dileriz dediler. 8 gün oldu hala internetim yok! Yaklaşık 1 aydır aynı sözlerle kayıt oluşturup size geri dönüş sağlanacaktır diyorlar ama kimsenin dönüş sağladığı yok.

Can 132 Okunma

Cevaplar

  • Can29 Mayıs 2015

    Yemin ediyorum aramadılar allah üzerine yemin ederim aramadılar 

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Mayıs 2015

    29.05.2015 tarihinde yapılan aramalarda müşterimize ulaşılamamıştır. SMS ve e-mail ile bilgilendirme sağlanmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Mayıs 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön