12 Temmuz 2013

TTNET Binamızda Santral Olmadığı Halde Aboneliği Aktif Etti!

İskenderun Evrensel Telekom şubesi tarafından 03.04.2013 tarihinde adıma internet aboneliği başvurusu yaptım ve 04.04.2013 tarihinde aboneliğim aktif oldu. Ancak binamızda Telekom'a ait herhangi bir santral bulunmadığından hattı kullanamadım ve Evrensel Telekom olmayan hattı aktifleştirdiğinden 57,00 TL fatura çıktı.

Defalarca Telekom çözüm masasına gittim 444 0 375 nolu numaradan şikayet açtım, halen sonuçlandıramadılar. TTNET'in bir üst mercisi yok mu? Hatalarını düzeltmek için bedenen yoruldum tazminat talep edeceğim, ama muhatap bulamamaktayım, kiminle görüşmemiz gerekiyor?

Mahmut 50 Okunma

Cevaplar

  • Mahmut12 Temmuz 2013

    Sonunda gerekli bilgilendirmeler üst mercilerden yapıldı ve faturamın iptalini gerçekleştirdiler . Şikayetvar.com a ve ilgilenenlere teşekkür ederim , Saygılarımla

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Temmuz 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Temmuz 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön