03 Nisan 2013

Ttnet Bilgisayar Kampanyaları!

Şikayetim Ttnet ve Türk telekom hakkında 7 gün önce abim Beykoz Paşabahçe Ttnet bayisinden Ttnet kampanyası dahilinde samsung n300 notebook almış verilen bilgisayar günümüz fiyatların da taksitle bayağı bir pahalı , bilgisayarı incelediğimde bu fiyatı etmeyeceğini iade etmesini söyledim.


İadeye gittiğinde Beykoz Paşabahçe deki bayi geri almayacaklarını iade olmayacağını isterse Üsküdar Ttnet Türk telekom müdürlüğüne gitmesi gerektiğini söylemiş akabinde Üsküdar Türk telekom müdürlüğüne giden abim yine aynı cevapla karşılaşmış. Bu ne demek tüketici hakları kanuna göre 15 gün içinde her ürün geri iade edilebilir. Şikayet ediyorum Ttnet ve Türk Telekom u kampanyasını haksızlık!

Mehmet 296 Okunma

Cevaplar

 • Mehmet19 Nisan 2013

  Ttnet şikayetimi belirttiğimden beri 15 gün geçmesine rağmen hala bir dönüş olmamıştır..kaç defa aradığım halde hala düzgün bir cevap veya arayıp sormadılar.

 • Mehmet14 Nisan 2013

  Şikayetimi kendi şikayet hattına da bildirdiğim halde hala bir geri dönüş daha olmadı

 • Türk Telekom Temsilcisi04 Nisan 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi03 Nisan 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön