07 Şubat 2014 #2280587

TTNET Bilgim Olmadan Kampanya Tanımlamış

Adıma kayıtlı 0442 *****3 38 no'lu numaramı Telekom bayilerinden iptali için başvurdum yalnız 26.07.2013 tarihinde kontratlı kampanyaya katılım sağlanmış benim kimlik bilgilerim olmadan işlem yapılmıştır.


Oğlum işlem yapmış yalnız benim bilgilerim olmadan ve Kimlik bilgileri sorulmadan işlem yaptırmıştır ve TTNET müşteri hizmetleri işini tam yapamamasından dolayı bu işlem yapılmış Kimlik bilgilerim olmadan kontratımın iptalini cayma bedelsiz ve hattımın iptali yönünde desteğinizi beklemekteyiz.

Mikail 47 Okunma

Cevaplar

  • Mikail07 Şubat 2014

    TTNET Bilgim Olmadan Kampanya Tanımlamış. TTnet. konuyu örtbas ederek kapatmak ister,sahsım Mahkeme kanalına başvuracagımı bildiririm..

  • Türk Telekom Temsilcisi07 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi07 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön