30 Ağustos 2013 #1985048

TTNET Bilgim Haricinde Aboneliğime Taahhüt Yapılmış!

28 Ağustos tarihinde İnt. ve Tel. aboneli iptal için TTNET Beşevler şubesine gittim. Talebi yaptığımda bana daha önce taahhüt verdiğimi belirttiler. 9 ay önce kapatma talebi yaptığımda böyle bir taahhütten bahsetmeyip taahhütsüz indirim uygulayabileceklerini söylendi.


9 ay sonra tekrar gittiğimde bu sefer 25.02.2012 tarihinde taahhüt yaptırdığım söylendi. Böyle bir taahhüt vermediğimi taahhütten haberim olmadığını belirttim ve beni çözüm noktasına gönderdiler.


Çözüm noktasına gittiğimde sözleşme değil ses kaydını çıkartabileceklerini söyledi. Bir şikayet bildirimi (153206253 numaralı) açıp 3-4 gün içerisinde geri dönüşün olacağı söylendi. Bugün aradığımda şikayet kaydının olmadığı söylendi.

Abdulkerim 174 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Ağustos 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön