06 Mayıs 2013 #1781279

Ttnet Bilgim Dışında Tivibu Üyeliği!

Bilgim ve imzam olmadan Tivibu üyeliği tahsilatı yapılmıştır. Firmaya faturamın yüksek geldiğinde Tivibu üyeliğim olduğunu bildirdiler. Fakat bununla ilgili hiçbir şekilde talebim olmadığı gibi tamamen benim bilgim dışında yapıldığını söyledim. Firmaya konuyu anlattığım zaman 3. ayda 3 kere konuştum iptal edileceğini ve ücretin iadesinin yapılacağı söylenmesine rağmen 4. ayda yine 23 günlük Tivibu üyelik ücreti alınmış olup iadenin de yapılmadığı söylendi. Konuyla ilgili firma ile tekrar görüşmeme ve ısrarla yetkili bir kişi tarafından tarafıma geri dönüş yapılmasının istememe rağmen aranmadığım gibi bana Tivibu üyeliğimin kim tarafından nasıl yapıldığı söylenmedi.

Kenan 19 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, yapılan kontrollerde ilgili birim tarafından bilgilendirme yapıldığı görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön