14 Şubat 2013

Ttnet Bilgim Dışında Paket Değişikliği Yapıldı!

Net 12 paketi kullanmaktaydım. Her ay kotayı aşıp yüksek fatura ödüyorum fakat ocak ayı faturamı incelediğimde kotayı aşmadığım halde yüksek fatura gelmiş ve tarifemin net limitsiz paket olarak değiştiğini gördüm yaklaşık 2 ay olmuş değişeli. Müşteri hizmetlerini aradım ve bilgim haricinde tarifemin değiştirildiğini bana yansıtılan fazla ödemenin düzeltilmesi talebinde bulundum. Online işlem merkezinden baktığımda tarifem net 12 olarak görünüyor fakat fatura üzerinde net limitsiz yazıyor. Yapılan bu hatadan doğan mağduriyetimin giderilmesini aksi taktirde Ttnet interneti ömür boyu kullanmayacağım.

Hakan 44 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Şubat 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Hakan15 Şubat 2013

    Yazdığım şikayet metnini kıcaltacak kadar acizsin ttnet.

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Şubat 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön