16 Şubat 2013 #1636709

Ttnet Bilgim Dışında Hat Açılmış!

Yaklaşık 1 ay önce internet bağlattım. Daha sonra bilgim dışında adıma bir internet hattı daha bağlanmış. 20 gün bu hattı iptal etmek için uğraştım. 20 gün sonunda iptal ettirdim. fakat şimdi de kullanmadığım halde o bağlatılmış olan ınternet hattının faturası bana yansıtılmış.

Müşteri hizmetlerini arıyorum sürekli şikayet kaydı alıyor fakat hiçbir gelişme yok. Ttnet yetkilileri sürekli müşteri memnuniyetinden bahsediyorlar. Ama yapılan hataları görmezden gelip müdahale bile edilmiyor. Şikayetler çok, müşteri memnuniyeti sıfır, ilgi alaka o da yok.

Burak 31 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Şubat 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Şubat 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön