11 Haziran 2015
Yorum Yap
#3298966

TTNET Bilgim Dışında 500 TL'lik Bir Oyun Satın Almaya Onay Verilmiş

TTNET'e üye olan benim. Benim onayım olmadan nasıl Play Store 'dan ödeme gerçekleştiriliyor? Ve ücrette taksitlendirilip fatura yansıtılıyor. Ben bu oyunların hiç birini satın almadım ve siz şimdi bana bunu ödememi söylüyorsunuz. Siz ki en ufak bir faturayı başka maile göndermemizi istediğimiz halde bir dünya güvenlik aşamalarından geçirip soru soruyorsunuz. Ama Play Store'da benim haberim ve bilgim olmadan benim adıma ödeme gerçekleştiriyorsunuz. Gerekli araştırmaların yapılmasını istiyorum. En kısa sürede sorunum düzeltilmediği sürece gerekli hukuki işlemleri başlatacağım.

Hüseyin 156 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Haziran 2015

    Müşterimiz ile 12.06.2015 tarihinde görüşme sağlanmış olup konu ile ilgili bilgilendirmeler yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Haziran 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler