09 Mayıs 2013 #1787628

Ttnet Bilgilerimi Paylaşmış!

Bir çok farklı firmadan reklam smsleri almaktayım. Ulaşabildiklerime telefon açıp ulaştığım zaman cep telefon numaramın Ttnet tarafından taraflarına paketler halinde satıldığını öğrendim.
Ben şahsıma ait cep telefon numaramın pazarlanmasını kesinlikle istemiyorum. Nasıl olur da aldığım hizmet karşılığında bedel ödediğim halde benim telefon numaramı verebilir? Lütfen bu duruma bir dur deyin.

Yiğit 30 Okunma

Cevaplar

  • Yiğit14 Mayıs 2013

    Evet bugün sabah bana ulaştılar ve böyle birşeyi kabullenmediklerini söylediler. Araştırma yapacaklarmış. Sonucunu bekliyorum. Numaramın ttnet tarafından dağıtıldığına eminim. Şayet onlar da eminse bana dava açabilirler.. Aksi takdirde ben açıcam.

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön