26 Nisan 2013 #1764176

Ttnet Bilgilerimi Paylaşmış!

2000'li yılların başında annemin adıyla ve kendi telefon numaramla internet üyeliği aldık. İnternet üyeliğimi aldığım andan itibaren telefonumu hiç alakamın olmadığı Dijitürk, Dsmart,Doping Adsl, Smile Adsl, Türk.net gibi firmalar aramaya başladılar. Arayanlar annemin aboneliği ile ilgili bilgi sahibi olduklarını, kampanya tanıtımı yapmak istediklerini belirtiyorlardı.


Telefon numarasını nerden bulduklarını sorduğumda TTnet ve Türk Telekom firmalarının isimlerini aldım. Zaten aramalarda annemin telefona istenmesi de bilgilerimi kimin dağıttığını belli ediyordu. Şu an bu aramaların sonu gelmiyor. Arayanlar bu konuda rahatsızlığımı beyan etmeme rağmen aramaya devam ediyorlar.

Ahmed 77 Okunma

Cevaplar

  • Ahmed29 Nisan 2013

    Bilgilendirme yaptılar. Biz dağıtmadık dediler. Görünen köy kılavuz istemez. Bu sorunu yaşayan bir sürü insan yanılıyor olamaz.

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön