19 Ağustos 2015
Yorum Yap
#3523533

TTNET Bilgilerimi Paylaşıyor!

TTNET'in eski bir üyesiyim faturamız sabit olduğu halde birkaç aydır abartı faturalar ödüyorum bunun için TTNET' i aradığımda netten oyun satın aldığım söylendi fakat söylenen fatura döneminde değil internet modemim bile yoktu, benim bilgilerim başkasının cebine mesaj olarak gidiyormuş.


TTNET benim bilgilerimi başkasına gönderiyor ve hiç tanımadığım birinin Playstore aldığı oyunun ücretini ödüyorum, bu nasıl bir adalettir?İndiren numarayı ya da ip-i söyleyin dediğimde numarayı paylaşamıyorlar, demek ki benim paramı ha almışlar ha böyle yapmışlar ne farkı var. TTNET'e başvurdum döneceğiz dediler, acil diyede kayıt oluşturdular hiçbir şey yapmadılar.

Mustafa 243 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Ağustos 2015

    Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Ağustos 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler