05 Haziran 2014

TTNET Bilgilerimi Paylaşıyor

TTNET tarafından cep telefonu numaramız 3. şahıslara/kurumlara dağıtılıyor. Bu şahıslar ve kurumlar bizlere mesaj atıyor veye bizleri sürekli arıyorlar. Bilgilerimizin gizliliği için verdiğimiz özel telefon numaralarımızı nasıl oluyor da bu kurum 3. şahıslara/kurumlara veriyor bizden neden izin almıyor. Ben şahsen yüzlerde yerden aranmak istemiyorum.

Harun 41 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Haziran 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Harun05 Haziran 2014

    sorunum daha çözülmemiştir. konunun sonuna kadar takipçisi olacağım

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Haziran 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön