23 Ocak 2014

TTNET Bilgilerim İzinsiz Kullanılmış!

TTNET kişisel bilgilerimizi izinsiz olarak başka firmalara veriyor veya satıyor. Firmalarda sanki TTNET olayın içinde gibi arayıp güvenimizi kazanıyor. TTNET alt yapısından aradığını söyleyen biri yeni teklifler sunarak (tabi ki bütün kimlik bilgilerim ellerinde) tarifemi değiştirdim.


Daha sonra TTNET'i aradığımda haberleri olmadığını ve yeni tarifeye geçersem ceza ödeyeceğimi kendilerinin bir alakasının olmadığını söylediler. Hem bilgilerimi verip hemde bizim bir alakamız yok deniyor.

Ayşe 50 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön