08 Temmuz 2015

TTNET Bilgilendirmeden Para Alma!

Evdeki modem sorunu nedeniyle telefon ile arıza kaydı oluşturuldu ve daha sonra bir kişi tamire geldi. Yaptığı şeyin sonradan öğrendiğim kadarıyla modem ayarlaması olduğunu öğrendim. Bir sonraki ay faturamıza 25 TL ek oldu.


Bunun sebebinin bu arıza tamiri olduğu söylendi. Ancak ne tamire gelen kişi bu konuda bir bildirimde bulundu, ne öncesinde çağrı merkezi bilgi verdi. Ayrıca tamire gelen kişi kağıt imzalatırken ikiye katlayıp, açıklamaları görmeden imzalattı. Bir nüshasını bana vermesi gerekirken vermedi. Kaldı ki yapılan işlemi, 1 yıl kadar önce telefon yönlendirmesiyle ben de yapmıştım. Meblağ küçük ama davranış hoş değil.

Alican 82 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Temmuz 2015

    Müşterimizin ilgili talebi üzerine, kısa mesaj ve e-posta ile gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Temmuz 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön