11 Nisan 2013 #1735849

Ttnet Bilgilendirmeden Fatura Kesti!

Telefon hattı ve internet aboneliğimi dondurdum. Dondurma süresi dolunca bilgi verilmeden hattım aktif edilip fatura kestiler. Ben de ikisine de itiraz edip şikayet talebinde bulundum. Türk Telekom gerekli incelemeleri yapıp "Evet haber verilmesi gerekiyor önceden, haklısınız" deyip fatura iadesi yapıyor.


TTnet aynı faturaya itirazı kabul etmiyor. Bu nasıl iştir anlamadım. Eğer haklı isem aynı numara; biri telefon biri internet, aynı anda dondurdum aynı anda aktif hale geldi ve birlikte fatura kesildi. İkisinde de bilgi verilmedi. Türk Telekom bunu kabul ediyor da Ttnet neden bunu kabul etmiyor?Fatura miktarları farklı olduğu için olabilir mi?Benim için miktarı önemli değil haksız yere neden?

Said 20 Okunma

Cevaplar

  • Said16 Nisan 2013

    Şİkayetten sonra kimse benimle görüşmedi ve problem de giderilmiş falan değil.

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, yapılan kontrollerde ilgili birim tarafından müşterimiz ile görüşülerek problemin giderildiği görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön