29 Ağustos 2013 #1982062

TTNET Bilgilendirme Yapmadan İcra Takibi Başlatmış!

189445** numaralı hattımla ilgili TTNET tarafından herhangi bir bilgilendirme yapılmadan dosyam hukuk birimine aktarılmış. Hukuk birimi tarafından da bana borçla ilgili herhangi bir bilgilendirme yapılmamıştır. Elime ulaşan bir tebligat olmamasına rağmen ana paranın üzerine dosya masrafını ödemem talep edilmektedir.


Ben borcumu ödemek için TTNET müşteri hizmetlerini aramasam , böyle bir durumdan haberim dahi olmayacak. TTNET kurumsal bir kurum anlayışına sahip değildir. Mağduriyetim ile ilgili oluşturduğum 152999103 nolu şikayetimi ana paradan indirim yaparak ,geri dönüş yapılmıştır. Fakat yine de dosya masrafını ödemek zorundaymışım. Bu masrafı ödemek istemiyorum. Konu ilgili şikayetimi sürdüreceğim.

Gözde 94 Okunma

Cevaplar

  • Gözde29 Ağustos 2013

    Mailime gönderilen bilgilendirme''Tarafınızdan iletilen şikâyetiniz ile ilgili olarak yapılan kontrollerde, talebiniz doğrultusunda ADSL hattı bilgileriniz incelendiği görülmüştür. 28/08/2013 tarihinde 5336687538 GSM numaranızdan telefon ile bilgi verildiği görülmüştür.'' bu şekildedir. Ben şikayetimde yapılan geri dönüşle ilgili şikayetimi belirtmiştir.Şikayet analizlerini bile doğru düzgün yapamayan ilgisiz bir firma .Firmaya geri dönüş mailim:''Siz şikayetleri öylesine okuyup cevaplıyorsunuz sanırım. Ben şikayetimi sizinle görüştükten sonra yazdım zaten. Şikayetimde ''Ben borcumu ödemek için TTNET müşteri hizmetlerini aramasam , böyle bir durumdan haberim dahi olmayacak. TTNET kurumsal bir kurum anlayışına sahip değildir. Mağduriyetim ile ilgili oluşturduğum 152999103 nolu şikayetimi ana paradan indirim yaparak ,geri dönüş yapılmıştır. Fakat yine de dosya masrafını ödemek zorundaymışım. Bu masrafı ödemek istemiyorum. Konu ilgili şikayetimi sürdüreceğim.'' şeklinde ilettim sizin feedback iniz özetle'' biz sizi aradık, bilgi verdik ''şeklinde. Benim şikayetimin çözümü bu cevap değildir. Aynı zamanda müşteri memnuniyeti anlayışı da bu değildir. Adres değişikliğimi bildirdiğimde nakil almak için TTnet olarak ''ekranlarımız şuan çalışmıyor nakil talebinizi telefondan alamıyoruz''diyen siz ki bu görüşmeler kayıt altında , bana herhangi bir bilgilendirme yapmadan hukuki süreci başlatan yine siz. Aynı zamanda avukatınızın da ben aramasam bana ulaşma çabası gibi bir durumu olmayacak. Hala muhatap olabilmiş değiliz kendisiyle buda ayrı bir sorun. Kullanmadığım internet faturalarını ödemek için sizi aradığımda bu durumla karşılaşıyorum. Hakkımı tüketici mahkemesi gibi gerekli tüm kanallarda arayacağım. Sizinle yaşadığım bu olumsuzluğu tüm yakın çevremle paylaşacağım. Kurum olarak aynı problemle birçok vatandaşı da mağdur etmişsiniz ve hiçbir gelişme yok. Tüm şikayet sitelerinde de bu durumu paylaşacağım. '' şeklindedir. Kesinlikle yardımcı olunmamıştır.

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Ağustos 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Ağustos 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön