27 Ocak 2014 #2257640

TTNET Bilgi.com Mesajları Görmek İstemiyorum

Artık İnternette gezinti yapamaz oldum her açtığım sayfada bu pencere karşıma çıkar oldu 3 kere hayır dersen 4 ay davet gelmez diyor, ne mümkün bırak 4 ayı 4 dakika bile sürmeden yeni bir sayfa açtığım gibi tekrar karşıma bu geliyor lütfen artık bir çözüm bulun, yoksa taahhüdüm nisan da doluyor aynı gün iptal edeceğim TTNET' i bir daha da kullanmayacağım.


Her ay dünyanın parasını ödüyoruz mecbur muyum ben sizin firmanızın beni takip etmesine izin vermeye aklınızı başınıza alın size para kazandıran benim gibi insanları bu kadar da rahatsız etmek zorunda değilsiniz.

Nesibe 42 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön