07 Temmuz 2015

TTNET Bilgi Vermeden İnterneti Açıp Faturalandırıldı

1824**022 No.lu TTNET müşterisiyim. 2014 yılının 7'nci ayında internetimi kapattırdım. Müşteri hizmetleri beni donduralım sonra yine kullanırsınız dedi. Bende fatura gelmeyeceği için dondur dedim ama bana 6 ay sonra yeniden açılacağı söylenmedi. Dün yani 05.07.2015 günü müşteri hizmetleri kampanya için beni aradı. Bende internet kapalı olduğunu söyledim.


O da 4440385'i aramam gerektiğini söyledi. Aradım ve sürpriz. İnternetim açık iki tanede faturası var. Soruyorum siz dondurmuşsunuz 6 ay sonra otomatik açılıyor diyorlar. Bilgi verilmedi açılacak diye diyorum mail yolladık diyorlar. Mailin tarihini verin diyorum. Bizim yetkimiz yok diyorlar. Ben böyle saçma bir firma görmedim.

Soner 44 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Temmuz 2015

    Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi07 Temmuz 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön