04 Aralık 2014

TTNET Bilgi Verilmiyor!

Bu ay TTNET ile olan 1 senelik taahhüdüm sona erecek, hat benim üzerime, taahhüt süresinin ne zaman biteceğini soruyorum bilgileriniz eksik bayimize gelin eksik bilgilerinizi tamamlayın diyorlar. Bana bak temsilci sizin oyuncağınız yok, evde yatmıyoruz biz çalışıyoruz, zamanında tam alsaydınız eksik bilgileri, 2 rakam söyleyeceksiniz beni uğraştırıyorsunuz bu mu müşteri memnuniyeti? Bir daha TTNET kullanmak mı asla! Müşteri memnuniyeti sıfır, müşteri oyuncak, müşteri ayaklı para TTNET için.

Dursun 106 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Aralık 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Aralık 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön