17 Aralık 2013

TTNET Bilgi Güvenliği İhlali!

Müşteri hizmetlerini arayarak saatlerce konuştum. Adresim düzeltilecek denildi. Çağrılara ben ulaşamıyorum. Siz talep ederseniz ulaşabilirsiniz. Sosyal medyada da ilettim sorunumu. Ulaşıp güncellediklerini söylediler.


Fakat faturam başka mahallemdeki birine gidiyor. Benim gizli bilgim olması gereken faturam neden tanımadığım bir insana gidiyor? Bu sayede o kişiyle tanıştık. Faturamın kendi adresime gelmesini istiyorum artık. Twitter'da yazdım TTNET destek bölümüne. Ulaşma gereği bile duymadılar. Konunun gereğini ve TTNET firması için şikayetimi iletmek istiyorum.
Tel no: 531 886***

Uğur 47 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Aralık 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Aralık 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön