16 Mayıs 2015
Yorum Yap
#3245740

TTNET Bilgi Güncellemesi Sorunu!

Daha önce yaşadığım sorun bir yana fatura ödemek için siteye girdim tek şifre güncellemesi istedi ve müşteri hizmetlerini aradım. Anne kızlık soyadını sordular sanki ben daha önce TTNET'e anne kızlık soyadımı vermişim de onu soruyorlar kafalarına göre nereden uydurmuşlarsa artık güncellemediler. Şifreyi ekip liderine kadar görüştüm T.C. numarasından adrese kadar her şeyi veriyorum anne kızlık soyadı ve prosedür diye tutturuyorlar ben fatura ödeyeceğim ve sırf bu olay yüzünden ödeyemiyorum o karşılayan müşteri hizmetlerinin de kaba tavrı ve olay çözememesine hiç girmiyorum bile. Ben TTNET'in yüzünden oraya buraya gidip soyadı güncellemesi yapamam. Mahkemede görüşürüz.

İlker İlker 169 Okunma

Cevaplar

 • İlker19 Mayıs 2015

  Maile geri döndüm bakalım ne olacak ne sorun çıkartacaklar bekliyorum.

 • Türk Telekom Temsilcisi18 Mayıs 2015

  18.05.2015 tarihinde yapılan aramalarda müşterimize ulaşılamamıştır. SMS ve e-mail ile bilgilendirme sağlanmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • İlker18 Mayıs 2015

  hiçbir şekilde herhangi bir dönüş olmadı birde oluşan arıza kaydı giderildi diye arıyorlar ama giderilen bir arıza kaydı yok ortada üstüne adil kullanım kotası dolacak diye neredeyse interneti kesecekler zaten ay başından beri verdiğin hız 2mb adil kullanım kotası diye verdiğin hız 0.1 tüketici mahkemesine başvuruyu gerçekleştirdim o haksız yere ödediğim faturaların hepsini seve seve alacağım çünkü sorunu çözemiyorsunuz.

 • İlker16 Mayıs 2015

  TTNET şu tarihten itibaren hızımı yine 0.5 yapmış bulunmakta ve yine aynı terane dönüp arıza kaydı oluşturduğunu söylemekte. Ben görüşmelerimin hepsinin kaydını ve telefonuma gelen bütün arıza kayıt mesajlarını mahkemede sunacağım ve haksız yere TTNET'e ödediğim parayı tazminat olarak geri alacağım allah belanızı versin sizin.

 • Türk Telekom Temsilcisi16 Mayıs 2015

  Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler