12 Şubat 2014 #2289604

TTNET Bilgi Alamadım!

Ben 2 yıldır TTNET yalın İnternet 55 tl lik sınırsız paketi kullanmaktayım. Fakat buna rağmen İnternet faturalarım 68 tl gelmekte idi. Her aradığımda çeşitli bahaneler söyleyerek beni geçiştirdiler. Sınırsız olmasına rağmen bir veya birkaç kez ise 85 tl fatura gelmiştir.


En sonunda 24 ocak 2014 tarihinde 24 aylık aboneliğim bitmiş olup bittiği hakkında bilgilendirilmeden üst fatura limitinden borçlandırılmış olup 83 tl lik fatura kesilmiş bulunuyor. Bu konu hakkında müşteri hizmetlerini aradığımda müşteri temsilcisi yeteri kadar bilgi vermeyerek tek yetkili benim şikayetinizi bana bildirin diyerek geçiştirmeye çalışmıştır. Kullanmış olduğum süre zarfında her ay en az iki sefer arıza bildirdim.

Faruk 51 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön