28 Ocak 2014 #2260921

TTNET Benim Bilgim Dışında Tarifemi Değiştirdi

Aralık ayında TTNET internet aboneliğimi iptal ettirdim. Ancak 2 gün sonra çağrı merkezi beni arayarak cazip teklif sundu. 24 ay taahhütlü 39 TL tarifeyi kabul edip internet aboneliğimi açtırdım. Ocak 93 TL faturayı tesadüfen öğrendim ve araştırdım. TTnet benden habersiz bana teklif ettiği tarifeyi iptal etmiş ve 12 GB bir tarife üzerinden bana fatura göndermiş. Çağrı merkezini aradım kayıt oluşturdum.


Daha sonra yine arayarak durumu sorgulamama rağmen halen sorun çözülmedi. Ben kapattığım aboneliğimi sundukları cazip teklif üzerine açtım. Nasıl olur da hem kendi sundukları tarifeyi bilgim dışında iptal edebilirler ve kafalarına göre tarifeye geçirirler?

Emine 51 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Emine29 Ocak 2014

    Ben TTNET'e 13 ocakta faturayı tesadüfen öğrendiğimde aradım, çağrı merkezine hatalarını bildirdim,tekrar daha sonraki tarihlerde aradığımda incelemelerin devam ettiğini söylediler.Yani 16 gündür inceliyorlar.Hala cevap ve netice yok.2.Fatura tarihi geliyor.

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön