09 Ocak 2015

TTNET Beni Yanıltmaya Çalışıyor!

2014 TTNET Kasım faturasını sehven 2 defa ödemişim, bankadan ödedikten sonra bir de otomatik ödemeden ödenmiş, defalarca aradım evet 2 defa ödediğiniz görünüyor bu nedenle aralık ayı faturanızdan 54 TL düşülür faturanız öyle gönderilir tekrar aramanıza bile gerek yok denildi, bugün güvenemeyip aralık ayı faturamı kontrol ettiğimde fazladan ödemiş olduğum ücretin düşülmediğini ve faturanın düşüm yapılmadan gönderildiğini gördüm, müşteri hizmetleri ile yaptığım görüşmede kayıt oluşturdular kontrol edeceklermiş, unutsam 54 lirayı vermeyeceklerdi. Ben böyle bir şirket görmedim. Çok ayıp çok yazık!

Erhan 83 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Ocak 2015

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Ocak 2015

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön