26 Kasım 2013

TTNET Beni Mağdur Ediyor Haksızca Avukata Verilmişim!

16 Kasım 2012 1455004 no'lu şikayetim çözüldü zannediyordum ki bugün İstanbul Hukuk Bürosu tarafından arandım ve TTNET'in beni mahkemeye verdiğini öğrendim! 1897152419 no'lu int hattımı kullanmama rağmen 1 yıl önce TTNET tarafından arandım ve çok fazla ödüyorsunuz internetinizi telefonunuza bağlayalım 40 küsür TL'ye hem konuşun hemde int. kullanın dediler ve sözleşme için geldiler.


Baktık ki diğer int. iptal olmamış ikisine de fatura çıkıyor ayrıca 7012043983 no'lu hattı bir kere olsun kullanmamamıza rağmen bunun üzerine 21.11.2012 de Avcılar Türk Telekom'a dilekçe yazdık yeni yaptığımız sözleşme iptali için iptal ettiler ve olan borcumuzu da kapattık 1 yıl sonra bu nedir neyin bedelidir?

Cevdet 128 Okunma

Cevaplar

  • Cevdet03 Aralık 2013

    TTNET burada gerekli bilgilendirme ile neyi kast ediyor gerçekten merak ediyorum günlerdir arıyorum her aradığımda ilgisiz sorunumu çözüme kavuşturamayan müşteri hizmetlileri çıkıyor karşıma şimdi yine avukatlık bürosundan arandım ttnet ise bana avukatlık bürosuna bilgilendirme yapıldığını söylüyor büroda bize bilgilendirme yapılmadı diyor. Burada ki en önemli husus sözleşmeyi ALİ KUŞ un imzalamamış olması ama imzalamadığı bişey için avukata veriliyor beni ne zaman gerçekten işinden anlayan biri arayıp bilgilendirme yapacak gerçekten merak ediyorum artık !!!

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Kasım 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Kasım 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön