04 Eylül 2013 #1993873

TTNET Beni Haklı Buldu Fatura İadesi Yapmadılar!

TTNET 2 ay beni süründürmesinden sonra haklı şikayetimi sonunda kaale aldılar ve internet kutum değiştirilerek olan alt yapı sorunu çözülmüş oldu, 2 ay boyunca hizmet alamadığım (bölüm bölüm çok yavaş aldığım) sürelerde ki faturaların düşülmesini istiyorum çünkü bu süre zarfında 3G
modem almış olup maddi olarak 100 TL'nin üzerinde yoktan yere zarar etmiş bulunmaktayım.


Buradan da TTNET yetkililerine sesleniyorum; bütün müşterileri hayatında ilk defa bilgisayar görmüş insanlar gibi değerlendirmesinler, kullanıcının alt yapı sorunu olarak dile getirdiği sorunu ev içinde aramasınlar (3 kez).

Mücahit 69 Okunma

Cevaplar

 • Mücahit26 Eylül 2013

  şikayet ile ilgili 4440375 nolu hattı aradım 26/09/2013 saat 17:25 te sistemlerinde bakım yaptıkları için yardım edemediler yine benim aramamı istiyorlar şu hattın taahhüdü bitsin daha ttnet in yanına yaklaşmam.

 • Mücahit10 Eylül 2013

  şikayetim aynen devam etmektedir, beni arayıp ulaşamadıkları hakkında bir mail geçmişler, işimiz gereği her zaman telefon başındayım, evet telefonuma ttnetten bir telefon geldi fakat cevapladığım halde konuşan olmadı. Buradan da anlayacağımız gibi müşteri memnuniyetinden bi habersiniz, en azından 2 kez arasaydınız sonra mail atsaydınız.

 • Türk Telekom Temsilcisi10 Eylül 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi04 Eylül 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön