23 Ocak 2014 #2253036

TTNET Benden Ne İstiyor?

TTNet 4 ay boyunca Bir açıklama Yapmadan beni Fiber internetsiz bıraktın. Neden? 4 ay boyunca bir kez bile aramadın bu müşterinin sıkıntısı ne diye? 4 ay boyunca bir teknisyen bile göndermedin Acaba modem seri numarası yanlış mı alınmış diye? 4440375 öyle eğitmişsin öyle ezberletmişsin ki çözüm değil başından atma sunuyorlar. Emin ol site içinde başka bir Fiber altyapısı olsa 1200 daire başka bir firmaya geçiş yapacağız ama muhtacız senin ilgisizliğine.


En sonunda başından atmak için Antalya Teknisyenine yönlendirmişsin. Sağ olsun Teknisyen Modem Seri numarasının senin adamların tarafından yanlış alınması yüzünden İnternete giremediğimi 5sn.de anladı ve çözdü.


Ama bu kez sen iptal ettin hattımı?

Cem 54 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön