17 Ocak 2014 #2241092

TTNET Benden Haksız Kazanç Elde Etmeye Çalışıyor

İki ay önce iş yerime yalın adsl bağlatmak istedim telefon ile aradılar ve adres bilgilerini aldılar, iki gün sonra hattınız açılır dediler fakat 15 gün sonra geldiler. Üzerine daha iki ay olmasına rağmen 3 aylık fatura çıkardılar. Son fatura 122 tl müşteri hizmetlerini aradım. Kampanya bozum bedeli ve cihaz bağlantı bedeli dediler. Ben modemi evden getirdim ve kendim bağladım.


Gelen ekip sadece kapının üzerine kablo bıraktı. Benden haksız kazanç elde etmeye çalışıyorlar. Müşteri sözleşme yok sözleşmede imza yok, ve haksız kazanç var.

Ayhan 44 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön